Редакційна колегія Наукового вісника Мукачівського державного університету. Серія «Економіка» інформує авторів про проведення конкурсу!

Умови конкурсу

З-поміж усіх прийнятих до публікації статей наступного номера редакцією будуть відібрані 3 (три) найкращі наукові роботи.

Авторському складу буде виплачена грошова винагорода у розмірі 500 грн, а також повернені кошти за сплачений публікаційний внесок.

Головні критерії відбору

  • Стаття має відповідати статусу та науковому профілю видання.
  • Новизна та актуальність ідей.
  • Наукова та фактична достовірність поданого матеріалу.

Наукові напрями

  • економічні науки.

Куди надсилати роботи?

Надсилайте рукописи на електронну пошту видання info@economics-msu.com.ua або через кнопку на сайті журналу «Подати статтю».

ВАЖЛИВО! У межах одного номера не можуть бути прийняті до публікації відразу 2 статті з однаковим авторським складом (одним і тим самим співавтором)! Надіслана друга наукова праця може бути розміщена на сторінках видання з тими ж умовами до публікації лише в наступному випуску.

Більш детально про усі спеціальності видання, публікаційні умови та іншу інформацію можна переглянути на сайті журналу: https://economics-msu.com.ua/uk

Редакція «Наукового вісника Мукачівського державного університету. Серія «Економіка»» буде рада співпраці з українськими та зарубіжними науковцями!Редакція журналу вітає переможців!

У рамках останнього опублікованого номера журналу (Том 8, № 3) було обрано 3 (три) найкращі наукові роботи. Переможцями стали:

  1. Анна Вікторівна Гевчук, Белль Крістофферс, «Методичне забезпечення аналізу боргової безпеки в агробізнесі та заходів щодо підвищення її рівня».
  2. Світлана Іванівна Страпчук, Олена Петрівна Миколенко, «Чинники сталої інтенсифікації у сільському господарстві України на прикладі підприємств Харківської області».
  3. Ірина Валентинівна Федулова, Анастасія Юріївна Гаврилюк, Карл Рікеттс, «Формування культури управління ризиками на прикладі ТОВ «МНС Інвестмент».

Конкурс за оголошеними вище умовами продовжується, наступні 3 (три) найкращі роботи будуть відомі 1 січня.

Редакція журналу Наукового вісника Мукачівського державного університету. Серія «Економіка» щиро вітає та дякує за участь у конкурсі всім авторам наукових статей за наполегливу працю.

Запрошуємо всіх охочих долучитись до формування наступного номера!